Túžite po krásnych vlasoch po celé leto? Základom je kvalitný strih

Doprajte svojim vlasom dovolenku od stylingu a ťažkých prípravkov. Vďaka správnemu strihu a kvalitnej kozmetike vás budú celé leto zdobiť zdravé a lesklé pramene.

https://www.toneitup.com/lifestyle/beach-waves-hair-tutorial/

Všetky milujeme leto. Na teplé večery, morský vzduch a vietor vo vlasoch sa tešíme celý rok. V ľahkých šatách a slnečných okuliaroch sa cítime úžasne a chceme, aby aj naše vlasy vyzerali krásne. Žiadnej z nás sa však nechce horúce letné rána tráviť v kúpeľni fénovaním a žehlením.

http://www.shefound.com/hairstyles/summertime-15-x-beach-hair-you-would-love

Našťastie je tu spôsob, ako budú naše vlasy vyzerať skvelo aj bez zložitej údržby. A pomôže nám k tomu samotné leto. Vďaka kvalitnému strihu sa totiž vašim stylistom stane slnko a vietor.

Na rozdiel od chladného a vlhkého počasia si vlasy dlhšie udržia svoj tvar, lesk a nie sú krepovité. Jemný vietor pridá účesu pohyblivosť a prirodzenosť. Základom je však kvalitný strih. Ak ste zvyknutá dávať si vlasy len podstrihávať, spravte výnimku a objednajte sa na precízny strih, rozdiel pocítite ihneď.

Nožničky v šikovných rukách urobia s vašimi vlasmi zázraky, kvalitný letný strih vám vyčaruje objem a rozviate pramene vlasov vás budú zdobiť v akomkoľvek letnom počasí.

http://www.ellahoy.es/belleza/fotos/cortes-media-melena-2015-fotos-de-los-looks_15435.html

Napriek tomu, že slnko, vietor aj morská voda vášmu účesu pristane, žiadny extrém nie je dobrý a vlasy v lete dostávajú zabrať. Pred príliš intenzívnym slnkom sa chráňte klobúkom, v silnom vetre si zapleťte voľný vrkoč a slanú alebo chlórovanú vodu si pred spaním vždy zmyte aspoň čistou vodou.

Len zdravé vlasy sú krásne a v lete im treba dopriať zvýšenú starostlivosť. K dokonalému rozviatemu účesu nepotrebujete stylingové prípravky, kvalitná kozmetika je však dôležitá.

Hydratácia a ochrana je to, čo vaše vlasy počas leta potrebujú. S výberom vhodnej kozmetiky aj správneho strihu vám radi pomôžeme aj v našom salóne. Príďte si k nám po krásny letný účes a užívajte si zvonivé vlasy počas celého leta. Objednať sa môžete na čísle 0917 710 538, facebookovej stránke, alebo cez email na info@lamuzza.sk.

info

Share on FacebookZdieľať článok