Sexy pohľad spod ofiny? Vlasy v tvári sú stále chic!

Hustá, krátka, nabok, strapatá alebo bláznivo farebná? Správna ofina dokáže s vašou tvárou divy.

http://hairline-borbeck.de/frisuren

Ofina nezmizla z módy už niekoľko desaťročí. A je na to dôvod. Má neskutočne veľa podôb a každá žena si tak môže vybrať to, čo svedčí jej typu tváre. A práve tvár je to, čo je pri výbere strihu ofiny to najdôležitejšie. Tá správna ofina totiž vykoriguje prípadné nedostatky a vyzdvihne prednosti. Skryje veľké čelo, tvár opticky predĺži alebo rozšíri a farebný kontrast alebo melír zase krásne rozžiari.

Inšpirujte sa niektorou z najobľúbenejších verzií!

Color Block ofina

Color Block ofina nie je o strihu, ale farbe. Akýkoľvek strih a tvar ofiny môžete premelírovať, pridať jeden tenký či hrubší prameň, alebo dokonca celú ofinu nafarbiť kontrastnou farbou. Tento hit je ideálny na leto, krásne vás rozžiari!

http://cutehairstyles4u.com/hairstyles-for-girls/medium-length-hairstyles-with-bangs/

Šikmá ofina

Šikmá ofina dodá aj jednoduchému účesu šmrnc a je ideálna najmä pre ženy so srdcovou tvárou. Tie odvážnejšie môžu skúsiť výrazne asymetrickú ofinu s prudkým sklonom. Takáto úprava však na rozdiel od jemne zošikmeného strihu nepristane každej tvári, preto sa pred takouto zmenou poraďte so šikovnou kaderníčkou.

http://www.stylisheve.com/audrey-hepburn-hairstyles/

Krátka ofina

Krátka ofina, ktorú preslávila nádherná Audrey Hepburn, sa hodí ženám s jemnými rysmi a podlhovastou tvárou. Pri tomto strihu je však veľmi dôležitá kvalita a typ vlasov. Musia byť rovné a pekne držať tvar, inak vám ofinka bude vyskakovať a bez žehličky sa neobídete.

Dlhá ofina

Dlhá, strapatá ofina, je asi najviac obľúbená zo všetkých strihov. Na prameňoch padajúcich do očí je niečo hravé a sexy zároveň. Ľahko ju tiež zapracujete do účesu, alebo vypnete. Tento typ ofiny tiež krásne zjemní hranatú tvár.

Klasická rovná ofina

Klasická rovná hustá ofina pristane väčšine žien. Môžete ju  nosiť do čela, sčesanú na stranu, aj vypnutú. Ak si ju necháte po stranách dlhšiu, zjemní okrúhlu tvár.

HTTP://PCWALLART.COM/PENELOPE-CRUZ-HAIR-BANGS-WALLPAPER-1.HTML

Ak by ste ofinku rady samy skúsili, príďte sa poradiť do nášho bratislavského salónu La Múzza! Objednať sa môžete na čísle 0917 710 538, facebookovej stránke, alebo cez email na info@lamuzza.sk.

Share on FacebookZdieľať článok