Krásne vlasy vďaka botoxu? Jedinečná terapia dokáže zázraky!

Túžite po závoji hodvábnych vlasov? Profesionálna obnova Botugen Hair system im prinavráti zdravie a vitalitu.

http://www.healthable.org/a-guide-to-having-a-healthy-hair/

Fanola Botugen Hair system je inovatívny program, ktorý slúži na rekonštrukciu vlasov. Je vhodný pre vlasy s ľahkým až výrazným poškodením, odporúča sa aj na veľmi krehké a slabé vlasy. Hlavná zložka tejto kúry, Botolife, je rastlinný peptid, ktorý prenikne do tých častí vlasu, ktoré sú najviac poškodené. Botolife – keratín, v kombinácii s ďalšou účinnou zložkou, kyselinou hyalurónovou, zaručí vysoko účinný efekt rekonštrukcie.

botugen-blog-gorsel

Oslabené miesta vyplní, obnoví vlasovú štruktúru a pramene sú na dotyk aj pohľad pevnejšie a lesklejšie. Toto ošetrenie má dlhodobý efekt a leto je vhodná doba na jeho aplikáciu. Vlasy sú v tomto období extrémne namáhané agresívnymi vonkajšími vplyvmi ako slnko, slaná a chlórovaná voda a vietor.

Kúra pozostáva zo štyroch krokov, začína sa umytím špeciálnym šampónom a končí sprejom, ktorý dodá vlasom ľahkosť, pružnosť a lesk. Okrem ošetrenia a štrukturálnej obnovy vlasov sa znásobí ich objem a zvýši lesk. Vlasy sa tak budú ľahko upravovať, dlhšie držať tvar, a vyzerať zdravo a bohato aj bez použitia dodatočných produktov.

V kúpeľni tak strávite oveľa menej času a vaša hriva bude vyzerať upravene a zdravo aj bez zložitého stylingu. Už po prvej aplikácii tejto kúry bude vlasom prinavrátená rovnováha prírodných proteínov. Budú pružné, živé, vitálne a lesklé.

13432253_575691325938572_7119273469793777486_n

V našom bratislavskom salóne La Múzza máme s aplikáciou tejto zázračnej kúry výborné skúsenosti, o čom svedčí aj množstvo spokojných zákazníčok. Objednať sa môžete na čísle 0917 710 538, facebookovej stránke, alebo cez email na info@lamuzza.sk.

SÚŤAŽ

Chceli by ste vyskúšať túto zázračnú kúru? Ak sa vám páčil náš článok, sharujte ho na svojom profile, a my v stredu večer vyžrebujeme jednu výherkyňu, ktorá dostane od nás Fanola Botugen ošetrenie zdarma a jednu, ktorá získa zľavu 50%! Pre ostatné záujemkyne máme tiež skvelú správu, ak pri objednaní tejto kúry spomeniete, že ste sa o nej dozvedeli z nášho článku, získate automaticky zľavu 20%. Okrem toho, všetky dámy, ktoré kúru absolvujú, odídu z nášho salónu okrem krásnych vlasov aj s darčekom.:)

info

Share on FacebookZdieľať článok